Diyarbakır Trafik Kazası Avukatı

  • Anasayfa
  • Diyarbakır Trafik Kazası Avukatı

Trafikte meydana gelen kazalar, son günlerde oldukça artmış göstermiş olurken, ebette ki bu konuda, pek çok kişi haksız olarak cezalara çarptırılmaktadır. Kazaya karışmış olan her iki tarafın da olayın aslını anlatmaması halinde, haksız cezalar söz konusu olabilmektedir. Hatta, bazı kararlar doğrultusunda, ölüm ile sonuçlanan trafik kazalarında, ağız cezalar kararları da alınabilmektedir. Bundan dolayı, gerçekleşmiş ve haklı tarafa verilen yanlış bir karar ile verilen manevi ve maddi kaybın, tekrar kazandırılması üzere, dava başvurusu yapmaya gereksinim duyulmaktadır. Bu konuda da yine; Şanlıurfa, Batman ve Gaziantep’ te de hizmetleri bulunan DNG Hukuk Bürosu olarak; Diyarbakır trafik kazası avukatı hizmetlerini de sunmaktayız.

Trafik cezalarına itiraz hakkı

Bir kaza sonrası, ortaya çıkan trafik cezasında, kişilerin itiraz hakları bulunmaktadır. Elbette ki, bu süreç hakkında bilinç sahibi olmak gerekirken, trafik cezası avukatları bu konuda müvekkillerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Yıllardır tüm hukuki sorunları ele almakta olan DGN Hukuk Bürosu olarak; hizmet ve kalite anlayışı da ön planda tutulmaktadır. Böylelikle, mağdur olan pek çok kişinin hakkı en iyi şekilde savunarak, adalet kavramı da esas alınarak hizmet verilmektedir.

Trafik kazaları sonrası ya da normal trafik cezalarında, ceza tebliğ edilmeden 10 iş günü içerisinde, Sulh Ceza Mahkemesine başvuru hakkı bulunmaktadır. Böylelikle cezalara itiraz edilerek, dava sonuçlanmasından sonra, hakkınızı alabilirsiniz. Bu konuda da Diyarbakır trafik kazası avukatı olarak bizlerden hizmet alabilir, hakkınız olanı alarak, mağduriyetlerinizi giderebilirsiniz.

Ölüm ve yaralanma halinde tazminat

Eğer ki, trafik kazalarında bir yakınınızı kaybettiniz ya da yaralandı. Bunun yanı sıra bir kaza esnasında kendiniz yaralandınız. Bu durumda, ölen ya da yaralanan kişinin hem maddi hem de manevi olarak tazminat davası açma hakkı bulunmaktadır. Hatta dava sürecine bağlı olarak, ölen kişinin cenaze ve defin masrafları da bu destek tarafından karşılanarak, tazminatının ödenmiş olması gerekmektedir. Ölen kişinin arkasında kalmış ve manevi olarak yıkıntıya neden olmuş bir olay sonrası zor durumda olan yakınlar için; bunu gerekçe görerek, tazminat davası açma imkânı bulunmaktadır. Detaylar için, hukuk büromuz ile iletişime geçerek, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyarbakır En iyi Trafik Kazası Avukatı ile görüşerek hukuk konularında soru sorabilirsiniz, bilgi danışabilirsiniz. Trafik Kazası Avukatına Soru Sor. Diyarbakır En iyi Trafik Kazası Avukatı Arıyorum, Diyarbakır En iyi Trafik Kazası Avukatları tavsiye ve önerileri inceleyebilirsiniz.

Arayın