Diyarbakır Avukat

DGN Hukuk Bürosu ,Diyarbakır da avukatlık faaliyeti yürütmekte olup , kurulduğu günden bu yana, Diyarbakır’da ve çevre illerdeki  avukatlık hizmeti yürütmektedir. DGN Hukuk Bürosu Diyarbakır da avukat ihtiyacı olan şirketler ve kişilere geniş bir yelpazede hukuk danışmalığı sunmaktadır.

DGN Hukuk Büromuzun avukatları, özellikle Diyarbakır’da  açılmış olan boşanma ,iş ,idare ve ceza hukuku alanında müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermekte, bu çerçevede müvekkillerin olağan faaliyetleri kapsamında her türlü yerel mahkeme ,istinaf ve temyiz süreci boyunca  görev almaktadır.

İhtilafların çözümü hususunda DGN Hukuk-Diyarbakır avukat olarak müvekkillerimizi temsil eden ekibimiz, birinci derece mahkemeleri, istinaf  mahkemeleri ve temyiz mahkemeleri  nezdinde görülen ceza hukuku, iş hukuku ve idari hukuk davalarında olduğu gibi, mahkeme kararının uygulanması, ihtilaf çözümlerinde Diyarbakır da  avukatlık danışmalığı ve hizmetleri sunarak birçok mağduriyetin önüne geçmektedir. .Hukuk Büromuzda  bulunan bütün avukatlar Diyarbakır Barosuna kayıtlı olup, görevlerini başarılı bir şekilde layığıyla ifa etmektedir.

Yorum Yap

Arayın